Kısa Londra Tarihi kitabı yayımlandı! Bu büyüleyici ve şaşırtıcı kısa kitap ünlü yerler ve içindeki gizli hazineler arasında genellikle gözden kaçan mücevherleri ortaya çıkarıyor.

 

Aileler İçin Otizm Rehberi

75,00 ₺
52,50 ₺ (%30 indirim)
Yayınevi: Say

“Çocuğuma otizm tanısı kondu. Şimdi ne yapmayalım?”

***

Otizm, aileler için çoğu zaman uzun soluklu bir yolculuktur. Ailelerin bu yolcuğunda bir rehbere, doğru yönlendirmeler yapacak bir kılavuza ihtiyacı vardır. Aileler İçin Otizm Rehberi adlı kitabımızda ailelere bilimsel verileri, onların anlayabileceği dilde bir rehber olarak sunmak istedik. Sadece tıbbi bilgiler değil, özel eğitim ve diğer alanlarla ilgili bilgiler de verdik. Oldukça geniş bir yazar grubuyla, otizmle ilgili A’dan Z’ye her şeyi anlattık. 

Bu kıymetli eserde otizmin belirtilerini, nedenini, tanısını, tedavi sürecini, evde yapılabilecekleri konuştuk. Otizm ile ilgili olarak ailelerin aklını sıklıkla karıştıran sorulara cevap verdik. Multidisipliner bir ekiple, bilimsel veriler ışığında ailelere rehber olmaya çalıştık. 

Ülkemizde az sayıda benzeri olan bu çalışmanın bir başucu kitabı olacağını umuyoruz.

 

Prof. Dr. Cem Gökçen ve Doç. Dr. Ümit Işık editörlüğünde, kolayca okunmak üzere hazırlanan bu kitabın hedefi, ailelere biraz olsun yardım etmek, onlara OTİZM yolcuğunda REHBERLİK yapmak. 

Ayrıntılı Bilgiler
ISBN 978-605-02-0863-4
Yayınevi Say Kitap
Baskı Tarihi 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 416
Ebat 16x24

Bu kitabı alan kişiler aynı zamanda bu kitapları satın aldılar