Anne Yarasını İyileştirmek

140,00 ₺
İçsel Anneyi Keşfetmeye ve Kendine Ebeveynlik Yapmaya Yönelik Bir Kılavuz
SKU: 9786259993515
Yayınevi: Omega

 “Anne yarasını iyileştirmek, tamamen biz kadınların utanç duymadan kendimizi ve yeteneklerimizi kucaklamamızla ilgili. Duygusal acıyı kavrayıp bilince taşıyacak şekilde dönüştürme kapasitemizi genişletmemizle ilgili. Ataerki tarafından yaratılmış çok eski bir dengesizliği düzeltmekle ilgili.”

 

Yazar Bethany Webster, Anne Yarasını İyileştirmek kitabının çağrısını böyle özetliyor. Bu kitap, her yaştan kadın için utancın zincirlerinden kurtulmak, sevgiyi, onayı, alkışı dışarıda arayarak geçen günlerin yasını tutmak ve taşıdığımız kederli hikâyelerden özgürleşmek için muazzam bir davet. Kendini başkalarına boyun eğmek zorunda hisseden, sevgiye ve görülmeye yalnızca birilerini memnun ederek ulaşabileceğine inandırılmış yaralı annelerin yaralı kızlarına bir çağrı bu: Hiçbir şey eskisi gibi olmak zorunda değil. İyileşmenin bir yolu var.

 

Anne yarası, insan soyunun kalbine gizlice sızan ve her birimizin hayatına damgasını vuran, dinmeyen bir yara. Sistemin yarattığı kuşaklararası travmanın kişisel, kültürel ve küresel sonuçlarının annelerden kızlarına nasıl aktarıldığı ve bu yıkıcı döngüyü nasıl kırabileceğimiz üzerine, ilham veren bir yolculuk sizleri bekliyor. Anne yarasını keşfetmek, içsel anne arketipiyle yeniden ilişki kurmak ve kendine ebevenylik yapmak, hiç bu kadar dönüştürücü olmamıştı.

 

Gezegendeki kirlilik, içsel psişik kirliliğin dışarıya yansımasından kaynaklanıyor; bu, milyonlarca bilinçsiz bireyin kendi içsel alanlarının sorumluluğunu almamasının yansımasıdır. -Echart Tolle

 

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
ISBN 978-625-99935-1-5
Özgün Ad Discovering the Inner Mother: A Guide to Healing the Mother Wound and Claiming Your Personal Power
Çevirmen Funda Sezer
Kapak Tasarımı Say Grafik Tasarım
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 328
Ebat 13,5x21
Barkod Numarası 9786259993515
Baskı Tarihi 2023