Aşk, Saplantı ve İntikam Cinayetleri

56,00 ₺
Yazar: Mitzi Szereto
SKU: 9786050209150
Yayınevi: Say

AŞK, SAPLANTI VE İNTİKAM CİNAYETLERİ

Tutku suçları hem ürkütücü hem de garip bir şekilde baştan çıkarıcıdır. Sevdiğiniz biri nasıl korktuğunuz birine dönüşebilir? Bu sürükleyici antoloji, bu soruyu en etkileyici gerçek suç öykülerinden, saplantı ve intikam cinayetlerinden bazılarıyla araştırıyor.

Duyguların körüklediği suçlar. Aşk, tutku, saplantı, kıskançlık ve ihanet. Duygular söz konusu olduğunda, insanlar tuhaf ve beklenmedik şekillerde tepki verebilirler. İster karşılıksız aşktan incinmiş bir kalp, ister aşkı için her şeyi yapabilecek kadar tutkulu bir âşık olsun en uysal insan bile aniden tersine dönebilir ve karanlık niyetleri olan intikamcı bir kişi haline gelebilir. Antik Yunan miti İason ve Medea’dan Shakespeare’in Othello’suna kadar, bu derinden hissedilen duygularla ilgili temalar varlığını sürdürmüştür. Ancak mitoloji veya kurgunun aksine, Aşk, Saplantı ve İntikam Cinayetleri gerçek hayattan öyküler içeriyor.

“Ateşli cinayetlerin cezbedici efsanelerine susamış gerçek suç öyküsü tutkunları, bu son derece sürükleyici koleksiyonu bir çırpıda bitirecekler.”

HaroldSchechter, Hell’sPrincess: TheMystery of Belle

Gunness, Butcher of Men kitabının yazarı.

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Say Kitap
ISBN 978-605-02-0915-0
Özgün Ad The Best New True Crime Stories: Crimes of Passion, Obsession & Revenge
Çevirmen Zerin Dirihan
Sayfa Sayısı 320
Baskı Sayısı 1. Baskı
Baskı Tarihi 2022
Baskı Sayısı 1. Baskı
Kapak Tasarımı Say Grafik Tasarım
Ebat 13,5x21
Barkod Numarası 9786050209150