Çıkarın Kâğıtları Muziplik Yapıcaz

10,50 ₺
Yazar: Cihan Demirci
SKU: 9789754684414
Yayınevi: Say
Rahat olun!.. Kâğıtlar bu kez yazılı için çıkmıyor sevgili öğrenci arkadaşlar!.. Ayrıca o kâğıtlar bunca yıldır yazılı için çıktı da n'oldu?.. Çarpık eğitim sistemimizin başı göğe mi erdi?.. Ezberci eğitim sistemimizin içler acısı hali alınan binlerce "SIFIR"la ortada malumunuz!..
"ÇIKARAN KÂĞITLARI MUZİPLİK YAPICAZ"da yazılı için çıkmayan kâğıtlar bu kez çok daha hayırlı, çok daha keyifli bir iş için; "muziplik" için çıkıyor!.. Mizah edebiyatımızın kendine özgü bir tarz yaratmış ustalarından Cihan Demirci, ezberci eğitim sisteminin kurbanı öğrenci arkadaşlarla yıllardır birlikte... Onların okullarına gidiyor, onlarla söyleşiyor, onlara kitaplarını imzalıyor, onları dinleyip, onları gözlemliyor...
Bu kitapta; A'dan Z'ye öğretmen tiplerinden, öğretmenlerin gizli silahlarına, A'dan Z'ye öğrenci tiplerinden, öğretmenlere karşı kullanılacak muzip düşüncelere, okul yılları anılarından, özlü ve tozlu sözlere, derslerde karşımıza çıkan acayip problemlerden, muzip anılara kadar içinizi açacak, kafanızı rahatlatacak, sizi yeniden hayata döndürecek pek çok şey var!..
SON UYARI: Bu hınzır ve muzip kitabı AMAN ÖĞRETMENLERİNİZDEN UZAK TUTUNUZ!..
Ayrıntılı Bilgiler
Baskı Sayısı 1. Baskı
Yayınevi Say Kitap
ISBN 978-975-468-441-4
Sayfa Sayısı 224
Baskı Tarihi 2003
Ebat 13,5 x 19,5 cm.