28 Şubat - 8 Mart tarihleri arasında "ANKARA KİTAP FUARI"ndayız. ATO Congresium Salon 1, Stant 310                                       8 - 16 Şubat tarihleri arasında "ÜSKÜDAR KİTAP FUARI"ndayız. Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Salon A, Stant 12 

Dijital Fotoğraf Rehberi

40,00 ₺
28,00 ₺ (%30 indirim)
Teknolojiye karşı durabilir misiniz? Ya da hobinizle ilgili yeni bir teknolojiyi kullanmamak için ne kadar direnç gösterebilirsiniz? Bugün halen bazı kesimlerin dijital teknolojiye karşı oluşunun temelinde, dijitalin film teknolojisinin ulaşamadığı inancı yatmaktadır. Ancak araştırmalar bu aşamanın çoktan aşıldığını, hatta dijitalin film teknolojisinin çok önüne geçtiğini göstermektedir.
Dijital teknolojiyi kullananların unutmaması gereken noktaysa, teknolojinin her türlü fotoğraf sorununu halletmediği, sadece kimyasal süreci ortadan kaldırdığı ve fotoğrafçıya bazı kolaylıklar sağladığıdır. Çünkü yine fotoğraf makinesinin arkasında fotoğrafçı vardır ve yine fotoğrafçı, fotoğrafını tüm birikim ve duygularıyla çekecektir.
Bu kitap dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarına yardımcı olacak ipuçlarını örnek fotoğraflarla vermekte; bunların kolay uygulanmasını sağlayacak tanımları da sizlerle paylaşmaktadır.
 
- Dijital Fotoğraf Makineleri Nasıl Çalışır?
- Hangi Çekimde Hangi Çözünürlük Kullanılır?
- Netlik Nasıl Yapılır? Görüntü Nasıl Oluşur?
- Hangi Objektif Nerede Kullanılır?
- Işık Nasıl Kontrol Edilir?
- Portre, Mimari, İç Mekân, Doğa Çekimleri, Panorama Fotoğrafları
- Photoshop'ta Renk, Işık, Perspektif Ayarları, Efektler
- Fotoğrafların Boyutları Nasıl Değiştirilir?
- Fotoğrafta İstenmeyen Yerler Nasıl Silinir?
 
Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Say Kitap
ISBN 978-975-468-789-7
Sayfa Sayısı 344
Baskı Tarihi 2013
Ebat 13,5 x 21 cm.