Genç Kal Uzun Yaşa

140,00 ₺
SKU: 9786050208238
Yayınevi: Omega

Genç Kal Uzun Yaşa

 

Genç Kal, Uzun Yaşa: 10 Adımda Yaşlanmayı Tersine Çevirin kitabında Dr. Deepak Chopra ve Dr. David Simon, yaşlanmayı zihin ve beden çalışmalarıyla tersine çevirmek için tüm bilgi birikimini kullanıyor. Bu 10 adımdan oluşan pratik rehber, zihin ve bedenin yeniden bir bütün olmasını ve kişinin kendini iyi hissetmesini sağlamak için hazırlandı.

 

Zihinsel dinçliği nasıl koruyacağınızı, bedensel ve zihinsel esnekliği nasıl geliştireceğinizi, bağışıklık sisteminizi nasıl güçlendireceğinizi, vücudunuzu nasıl besleyeceğinizi ve yaşlanmayı nasıl tersine çevirebileceğinizi öğrenmek ve tüm bunları deneyimlemek için bu kitaptaki 10 adımı takip etmeye başlayın.

 

Deepak Chopra ve David Simon, hem yaşlılığın bizdeki hangi düşünce alışkanlıklarının sonucu olduğunu fark etmek hem de bu alışkanlığın üzerimizdeki etkisini ortadan kaldırmak için çeşitli çareler sunuyorlar. Onların tavsiyelerine uyarsak, inanıyorum ki eninde sonunda yaşlanmanın olumsuz etkilerinin önüne geçebileceğiz; hatta yaşlanma sürecini tersine çevirmemiz bile mümkün olacak.

Prof. Dr. Ellen J. Langer, Harvard Üniversitesi, Psikoloji Bölümü

 

Günümüzün en iyi doktorlarından ve düşünürlerinden ikisiyle birlikte, yaşlanmayı tersine çevirme mucizesine bir yolculuk yapın. Genç Kal, Uzun Yaşa, yaşlanmayı önemli ölçüde tersine çevirmeniz için size tüm araçları veriyor. Şüphelerinizi askıya alın ve bu araçları kullanarak her anlamda giderek gençleştiğinizi gözlemleyin.

Dr. Wayne Dyer, Your Erroneous Zones ve Wisdom of the Ages kitaplarının yazarı

 

 
 
 
 

 

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
Çevirmen Tuğba Kırca
ISBN 978-605-02-0823-8
Özgün Ad Grow Younger, Live Longer: Ten Steps to Reverse Aging
Baskı Tarihi 2021
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 304
Ebat 13,5 x 21 cm.