Sevgiye hasret kalmış dünyada içinizi yeşertecek bir kitap. Erich Fromm’un ölümsüz eseri Sevme Sanatı, tüm kitap satış noktalarında.                                                                                                   

Hayatın Hakkını Ver - Başarıya Ulaşmanın Ruhsal Yolları

12,50 ₺
8,75 ₺ (%30 indirim)
Yayınevi: Omega

 

Bu kitapta öyle birt mistik güç var ki, bir yerlerde derin ve sonsuz bir saadet duygusu formunda rastlayacaksın ona. Bu eseri "almaya hazır" spiritüel antenlerinle okursan, iç bağlantının gücünü hissedecek, bir kılavuza ihtiyaç duyduğun anda gerekli yardımı alacaksın.
 
Kitabın en önemli söylemlerini birkaç kez yinelemek ihtiyacı hissettik; çünkü günlük, konuşma dilimizle anlaşılması pek o kadar da kolay olmayan şeyleri iyice kavramanı, içine sindirmeni istiyoruz. Satır aralarında, çok daha üst düzeyden sana seslenen pek çok mesaj bulacajsın. Onları sadece ruhunla anlayabileceğin için biz bir tek diline yardımcı olabildik, benzetmeler kullandık ve pek çoğundan "mecazi anlamda" yararlandık. Günlük dilin ifade biçimlerinden uzaklaşmak geniş anlamda belki de alışılması gereken bir şey diye düşünüyoruz. Onları akılcı bir temele dönüştürmek pek de kolay olmayabilir, ama doğrudan bilinçaltına ulaşmaları açısından da yarar sağlayabilir.
 
-Gurdrun ve Erhard Freitag-
 
 
 

 

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
Baskı Sayısı 1. Baskı
Çevirmen Gülderen Pamir
ISBN 978-975-468-433-9
Sayfa Sayısı 216
Baskı Tarihi 2003
Ebat 13,5 x 21 cm.