YENİ KİTAP: Klasik tarihçi Theodore Mommsen'in Roma Tarihi adlı eserinin birinci cildi yayımlandı! Roma’nın kökenlerinin açıklanmasıyla başlayan birinci cilt din, hukuk, adalet, tarım, ticaret, ulaşım, ölçü sistemi, yazı ve sanat gibi geniş bir yelpazede sunduğu doyurucu bilgilerle okuyucuları muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor.

Herkes İçin Tarot (Kutu Muhafazalı)

105,00 ₺
73,50 ₺ (%30 indirim)
Yazar: Isa Donelli
Yayınevi: Omega

Özel kutusunda sunulan Herkes İçin Tarot seti, kılavuz kitapçığı ile beraber Evrensel Tarot adlı meşhur Tarot kartları destesini içermektedir.

 
Evrensel Tarot destesi, 22 Büyük Arkana ve 56 Küçük Arkana olmak üzere toplam 78 Tarot kartından oluşmaktadır. Kartlar üzerinde, aslen ünlü İngiliz okült üstadı A. E. Wait’in fırçasından çıkmış ve usta ressam Roberto de Angelis tarafından yeniden yorumlanmış ezoterik görseller bulunmaktadır.
 
Kılavuzda, 78 kartın her birinin taşıdığı anlamlar ve bu kartların birbirleriyle ilişkileri Tarot'a yeni başlayanların bile rahatça anlaya-bileceği şekilde açıklanmaktadır. Kart açılımları ve bu açılımların nasıl okunması gerektiği de ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.
 
 
 
 
 

 

 
Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
Çevirmen Engin Sunar
Baskı Tarihi 2019
Baskı Sayısı 4. Baskı
ISBN 978-605-02-0241-0
Sayfa Sayısı 128 kitapçık - 78 tarot kartı
Ebat 7,5 x 12 cm.