Neden Hasta Oluruz?

70,00 ₺
SKU: 9786050209020
Yayınevi: Say

Uluslararası üne sahip bilim adamı ve patofizyoloji profesörü Benjamin Bikman Neden Hasta Oluruz?’da insülin direncinin nasıl bu kadar yaygın hale geldiğini ve neden önemli olduğunu araştırıyor. Sorunu fark etmedikçe ve gidişatı tersine çevirmedikçe kronik hastalıklar daha da yaygınlaşacaktır. Ancak Bikman yararlı yemek önerileri, kolay egzersiz ilkeleri ve daha fazlasıyla bunu durdurmak ve önlemek için bir plan sunuyor. Şaşırtıcı araştırmalar ve pratik tavsiyelerle dolu Neden Hasta Oluruz? sağlığınızın kontrolünü ele almanıza yardımcı olacak.

 

“Layıkıyla araştırılmış ve kapsamlı şekilde belgelendirilmiş Neden Hasta Oluruz?, insülin direnci ve onun insan bedeninin neredeyse her sistemini nasıl etkilediği üzerine etraflı

ve elzem bir el kitabı. Dr. Bikman, sadece insülin direncinin neden ve nasıl oluştuğuna dair kolay anlaşılır bir rehber değil, aynı zamanda tedavisi için de bir el kitabı sunuyor.

Şu anda sanayileşmiş dünyanın başına bela olan hastalıkların çoğunun temel nedenini ve çaresini anlamak istiyorsanız bu kitap tam size göre. Şiddetle tavsiye ediyorum!”

 

— Michael E. Reads, Tıp doktoru, New York Times çok satanlar listesine giren Protein Power adlı kitabın yazarı.

Ayrıntılı Bilgiler
ISBN 978-605-02-0902-0
Yayınevi Say Kitap
Baskı Tarihi 2022
Baskı Sayısı 1. Baskı
Özgün Ad WhyWeGetSick
Ebat 13,5x21
Çevirmen Nurdan Soysal
Barkod Numarası 9786050209020
Sayfa Sayısı 344

Bu kitabı alan kişiler aynı zamanda bu kitapları satın aldılar