Rehber Hayvanlar

227,50 ₺
Yazar: Ted Andrews
SKU: 9786259993539
Yayınevi: Omega

Hayatın Mesajlarını Okumayı Öğrenin!

İnsanlar olarak dünyadaki serüvenimize başladığımızdan beri, doğayı, geleceği ve anı okumak için hayvan rehberliğine başvuruyoruz. Hayvanların bilgeliğinden aldığımız ilhamla hayallerimize dair yaratımlar yapabilir, saplanıp kaldığımız sorunların üstesinden gelebilir, hayata geliş amacımızı ve dünyaya sunacağımız armağanları daha net şekilde anlamlandırabiliriz.

 

Hayvanlardan insanlara akan birçok rehberlik vardır ancak bu rehberliği doğru okuyabilmenin yolu, onların dilini anlamaktan geçer. Kalbinizi ve zihninizi hayvanlar dünyasının bilgeliğine açın. Çakallar, bizi değişen koşullara uyum sağlamaya teşvik ederler. Aslanlar, güç ve cesareti simgeler. Su samurları, bize, oyun oynamaya zaman ayırmayı hatırlatırlar.

 

Rehber Hayvanlar kitabında sunulan teknikler sayesinde artık doğal dünyanın işaretlerini, alametleri ve size gönderilen mesajları tanıyıp yorumlayabilirsiniz. Hayvanların alışkanlıklarını, avlanma döngülerini, beslenme ve üreme yöntemlerini öğrenerek hayvan totemleriniz ve ruh hayvanlarınızla tanışıp onların erki ile uyumlanabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
ISBN 978-625-99935-3-9
Barkod Numarası 9786259993539
Baskı Tarihi 2023
Baskı Sayısı 1. Baskı
Özgün Ad Animal-Speak: The Spiritual & Magical Powers of Creatures Great and Small
Çevirmen Meriç Selvi Hoşafçı
Sayfa Sayısı 616
Ebat 13,5x21
Kapak Tasarımı Say Grafik Tasarım

Bu kitabı alan kişiler aynı zamanda bu kitapları satın aldılar