Sevgiye hasret kalmış dünyada içinizi yeşertecek bir kitap. Erich Fromm’un ölümsüz eseri Sevme Sanatı, tüm kitap satış noktalarında.                                                                                                   

Sosyolojiye Giriş

40,00 ₺
28,00 ₺ (%30 indirim)
Yazar: Ken Browne
“Her geçen gün daha fazla ile karakterize edilen bir dünyada, sapla samanı birbirinden ayırabilen, fikirlerle bulgular arasındaki farkı gösterebilen ve belki de en önemlisi, politikacıların ve uygulayıcıların hakkıyla kullandıklarında, yurttaşların yaşamlarını iyileştirebilecek araştırmaların temellerini ortaya koyabilecek bir rehbere olan ihtiyacımız artıyor.
Bir kez daha, herkese tam da bu nitelikleri taşıyan bir rehber olarak Ken Browne’yi önerme şansına sahip olduğum için mutluyum.”
Laurie Taylor
 
Toplumun yapısı, aile, eğitim, suç ve sapkınlık, kitlesel iletişim, güç, sosyal eşitsizlik, hastalık ve sağlık ana başlıkları ekseninde hazırlanmış olan Sosyolojiye Giriş, gündelik yaşamla, güncel politik ve sosyal tartışmalarla ilişki kurarak sosyolojiyi herkes için anlaşılabilir ve uygulanabilir hale getirmeyi hedefliyor.
 Ken Browne’nin dediği gibi, “Gerçek belki de oralarda bir yerde duruyordur fakat celladın yüzü gibi, kendini daima iyi bir şekilde gizliyor olabilir; bu yüzden de hiçbir şeyi çantada keklik olarak görmeyip meseleleri göründükleri gibi kabul etmemek gerekir. Hepsinden önemlisi ise, sosyolojinin tadını çıkarmaktır.”
Ayrıntılı Bilgiler
Baskı Sayısı 2. Baskı
Özgün Ad An Introduction to Sociology 4th Edition
Yayınevi Say Kitap
ISBN 978–605-02-0365-3
Sayfa Sayısı 526
Baskı Tarihi 2015
Ebat 16 x 24 cm.
Çevirmen İbrahim Kaya
Kapak Tasarımı Artemis İren

Bu kitabı alan kişiler aynı zamanda bu kitapları satın aldılar