Vahşi Dişilik

105,00 ₺
SKU: 9786057448248
Yayınevi: Omega

Dişil enerji nedir?

Ailemizden miras aldığımız enerji döngüleri hayatımızı nasıl etkiler?

Dişil enerjimi dengelemek için neler yapabilirim?

Vahşi Dişi kimdir?

İçimizdeki yaratıcılığı ve ilhamı nasıl uyandırabiliriz?

Menstrüasyon döngüsü ile yaratıcılık arasındaki kadim bağlantı nedir?

 

Bedeninizin kalbinin derinliklerine yolculuk yapın. Kadınsı yaraların arazisini gezin. Kökünüze, tüm kadınlığın merkezine gidin ve bedeninizle olan ilişkinizi tamamen değiştirin. Vahşi Dişilik, size, kadim vahşi benliğinizi uyandırmak, yaratıcı enerjinizi geri kazanmak, kutsal merkezinize yeniden bağlanmak ve kendinizi beslemek için güçlü araçlar sunuyor.

 

Bir kadın bedeninde olmak, onu anlamaya yetmiyor. Bu kitabın rehberliğinde, kadın bedeninin çok katmanlı işleyişini anlamakla kalmayıp görünenin ardındaki yaratıcılık, haz ve neşe potansiyelimizi de uyandırabiliriz. Tami Lynn Kent kendi hikâyesini, danışanlarının hikâyesi ve aslında hepimizin hikâyesiyle birleştiriyor ve bize farklı bir yaklaşım sunuyor. Uzman gözünden kadın doğasını keşfederken yolun kutsallığını da hissettirebilen bu kaynağa kavuşmamızı yürekten kutluyorum.

Sibel Ergün, Çevirmen, Yoga Eğitmeni

 

Vahşi Dişilik kitabı, bizleri enerjimizin doğduğu yere, merkezimize doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Tami’nin katman katman ilerleyerek aktardığı şefkat ve beceriyle rahmimize doğru giden yolu bulmayı öğreniyoruz. Kitabı okurken, dokunuşun, nefesin ve farkındalığın, bedenimizi, daha önce tanımadığımız bir haliyle görmemize yardımcı olduğunu anlıyor ve böylelikle kendimizi başka bir yerden tanıyoruz.

Selen Çağlayık, Maya Rahim Masajı Uygulayıcısı

Ayrıntılı Bilgiler
ISBN 978-605-74482-4-8
Yayınevi Omega
Çevirmen Sibel Ergün
Özgün Ad Wild Feminine: Finding Power, Spirit & Joy in the Female Body
Sayfa Sayısı 416
Ebat 13,5x21
Kapak Tasarımı Say Grafik Tasarım
Baskı Tarihi 2023
Baskı Sayısı 4. Baskı