YETERLİSİN: Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin

59,50 ₺
Yazar: Panache Desai
SKU: 9786057216595
Yayınevi: Omega

SEVİLMEK, BAŞARILI OLMAK VE HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YETERLİSİN

 

Kendini Olduğun Gibi Kabul Etme Kılavuzu

 

Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisin, olduğumuz hâlimizin sevilmek, önemsenmek, değer görmek için yeterli olmadığı inancına itiraz ediyor ve kendi benliğimizin kusursuzluğunu keşfetmek için hepimize kalpten bir çağrı yapıyor. 

İçinde yaşadığımız kaygı çağında dengeye ulaşmak, kendimizle huzurlu bir ilişki kurmak, neredeyse imkânsız gibi görünebilir. PanacheDesai, bu kitapta hepimize, korku ve endişeyi susturmanın ve kaybettiğimiz parçalarımızı kabullenerek yeniden bütünlenmiş bir benlik ile yaşamanın yollarını aktarıyor.

Hayatınız boyunca, bir an durup yüzleşmeyi göze almanız durumunda sizi canlı canlı yiyeceğine inandığınız “şeytanlardan” kaçmak için çok zaman harcadınız. Fakat sizi canlı canlı yiyen şey, aslında onlarla baş etmeyi reddetmenizdir.

Uğraştığınız karanlık, kendinizden ayrı düştüğünüz için oradadır. Bu ayrılığın nedeni, gerçek sizi perdeleyen ve yaratılmış [sahte] bir benlik içinde yaşayan öz benliğinizi unutmaktır. Oynadığınız bu rolün altında, gördüğünüz bu karanlığın altında, hissettiğiniz bu üzüntünün altında ışıldayan Buddha doğanız vardır.

Siz, olduğunuz hâlinizle yeterlisiniz.

Işığı ortaya çıkarın, karanlığı uzaklaştırın.

Ayrıntılı Bilgiler
Yayınevi Omega
ISBN 978-605-72165-9-5
Özgün Ad YOU ARE ENOUGH: Revealing the Soul to Discover Your Power, Potential, and Possibility
Çevirmen Nur Yener
Kapak Tasarımı Say Grafik Tasarım
Baskı Tarihi 2023
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Ebat 13,5x21
Barkod Numarası 9786057216595

Bu kitabı alan kişiler aynı zamanda bu kitapları satın aldılar