Say Yayınları Ailesi olarak; değerli okurlarımızın kurban bayramını kutlarız. 16.07.2021 - 25.07.2021 tarihler arasında vericeğiniz siparişleri 26.07.2021 tarihinde sevk edilecektir.

                                                            

Michael Newton

Michael Newton Yaşamlar Arası Yaşam Hipnoterapi Enstitüsü’nün kurucusudur ve Enstitü’nün bazı üyeleri tarafından kaleme alınmış olan bu otuz iki hikâyeden oluşan elinizdeki koleksiyonun editoryal çalışmasının sorumluluğunu üstlenmiştir. Kitabın yazarlarının hepsi de, farklı insanlara bir kişisel dönüşüm deneyimi olan öbür dünya anılarına erişim sağlamalarında yardımcı olmuşlar ve bu deneyimleri hem danışanlarının hem de siz okurların faydalanması için bu kitabı hazırlamışlardır.

Dr. Newton, hipnoterapideki kırk beş ve YAY terapisindeki otuz yılı aşan deneyimleriyle, ölüm sonrası yaşama ait gizemlerin ruhsal geri dönüş yoluyla ortaya çıkarılması çalışmalarının öncülerinden biri olarak kabul edilir. Satışları bir milyona yaklaşan kitapları otuzdan fazla dile çevrilmiştir.

Çok sayıda radyo ve TV programlarına katılmış olan Dr. Newton, ruhani dünyadaki ölümsüz yaşama ilişkin inanç ve keşiflerini çeşitli çevrelerdeki kürsülerde aktif bir konuşmacı olarak paylaşmayı sürdürüyor. Şu sıralar, danışmanlık çalışmalarından kendini emekli etmiş ve zamanını konuşmalarına ve eğitim çalışmalarına adamıştır.

 

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına